Obchodní a dodací podmínky

Doprava zboží

Zboží objednané v našem internetovém obchodě rozesíláme našim zákazníkům prostřednictvím sběrné služby PPL do 48 hod., pokud je zboží skladem, v opačném případě do 7 dnů na adresu uvedenou objednatelem.

Balíky od 0 do 10 kg zasíláme Českou poštou jako obchodní balík, nad 10 kg doručujeme sběrnou službou PPL.

Možnosti dopravy:

  • osobní odběr
  • Česká pošta
  • PPL
  • kurýr Třinecko a okolí
Ceník přepravného
Hm. balíku do: Cena v Kč (platba předem) Cena v Kč (dobírka)
do 2 kg 100 Kč 130 Kč
do 5 kg 107 Kč 137 Kč
do 10 kg 122 Kč 152 Kč
do 15 kg 160 Kč 190 Kč

Balné: neúčtujeme.

Balíky od 10 kg zasíláme prostřednictvím PPL za jednotnou cenu 100 Kč, od 10 Kg za 140 Kč

V případě, že doručené zboží má poškozený obal, je Vaším právem zásilku odmítnout, nebo zkontrolovat za přítomnosti přepravce, zda nedošlo k poškození objednaného zboží. Pokud je obal nepoškozen a zboží je přesto poškozené, můžete je reklamovat do 3 dnů ode dne převzetí. Ve vlastním zájmu si tedy co nejdříve zboží doma rozbalte a zkontrolujte.

Platební podmínky, ceny

Veškeré ceny, uvedené v internetovém obchodě jsou včetně DPH. Faktura je přiložena a jsou v ní uvedeny jednotlivé položky i s cenami a slouží zároveň jako dodací list. Firmám se zboží zasílá na základě uhrazených zálohových faktur v termínu do 48 hodin od připsání částky na účet.

Záruční a reklamační podmínky

Délka záruční doby činí 24 měsíců, s výjimkami na určené druhy zboží. Jedná se o chlornan sodný stabilizovaný a také prostředek pro bezchlorovou úpravu vody AQUA T3003 a DAKON S, které mají šestiměsíční záruční dobu.

Vyřízení reklamace

Reklamace se uplatňují na adrese prodávajícího:

Bassau.cz
IČ: 48811041
DIČ: 5707090279
Tel: +420 728 355 231

Bystřice 518
739 95 Bystřice

Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou jinak. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu. Za situace, kdy je potřeba zboží zaslat zpět prodávajícímu, si kupující ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu, který vyhovuje nárokům na přepravu křehkého zboží. Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě neodborného použití zboží, nebo při používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry parametrům, uvedeným v dokumentaci ke zboží.

Zákazník má v souladu se zákonem č. 367/2000 právo na vrácení zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu. Zboží musí být vráceno zpět nepoužité, kompletní a zabalené v původním balení (nelze si zboží vyzkoušet a pak vrátit, jelikož je spotřebního charakteru).

V případě vrácení zboží se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu (firmě Bassau) náklady spojené s dodáním zboží.

Zákazník je povinen zaplatit náklady spojené s vrácením zboží. Zboží poslané na dobírku nebude naší firmou přijato. Doporučujeme zboží pojistit a také zabalit (navíc k originálnímu balení), aby během přepravy nedošlo k poškození obalu ani výrobku.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a nebudou zveřejněny ani předány dalším osobám či společnostem.