Obchodní a dodací podmínky

Doprava zboží

Zboží objednané v našem internetovém obchodě zasíláme zákazníkům prostřednictvím sběrné služby PPL. Pokud je zboží skladem tak nejpozději do 48 hodin, v opačném případě nejpozději do 5 pracovních dnů na adresu uvedenou objednatelem.

Další možnosti dopravy:

  • Kurýr Třinecko a okolí
  • Na žádost zákazníka Česká pošta
  • Osobní odběr po telefonické dohodě

 

Ceník přepravného
Hm. balíku: Cena v Kč u platba předem
do 2 kg 115 Kč
do 10 kg 128 Kč
do 20 kg 138Kč
do 30 kg 157 Kč

 

Příplatek za dobírku 24 Kč, balné neúčtujeme

Výše uvedené ceny jsou bez DPH.

V případě, že doručené  zboží má poškozený obal, je Vašim právem zásilku odmítnout, nebo zkontrolovat za přítomnosti dopravce, zda nedošlo k poškození dodaného zboží. Pokud je obal nepoškozen a zboží poškozené, můžete je reklamovat do 3 dnů ode dne převzetí.
Ve vlastním zájmi si co nejdříve zboží doma rozbalte a zkontrolujte.


Platební podmínky, ceny

Veškeré ceny zboží uvedené v internetovém obchodě jsou včetně DPH. Faktura je přiložena u zboží a jsou v ní uvedeny jednotlivé položky s  cenama a slouží zároveň jako dodací list.

 

Záruční a reklamační podmínky

Délka zaruční doby činí 24 měsíců.

Ochrana osobních údajů.

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí.

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.